خدمات صنعتی و مانیتورینگ

شرکت آریا کنترل پیشرو دارای کارگاهی مجهز و پیشرفته می‌باشد که با داشتن پرسنلی توانمند و با تجربه، سوابق درخشانی در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق و راه اندازی سیستم‌های مانیتورینگ و اجرای انواع سیستم‌های کنترلی و حفاظتی دارد. عمده فعالیت اجرایی این شرکت بصورت زیر می‌باشد.

خدمات-مانیتورینگ-صنعتی1
خدمات-مانیتورینگ-صنعتی

خدمات این بخش

یکی از عمده فعالیت شرکت آریا کنترل پیشرو سیستم‌های کنترل صنعتی می باشد. از طراحی و ساخت تابلوهای ساده و کوچک گرفته تا سیستم کنترل گسترده (DCS) و انواع سیستم مانیتورینگ.

یکی از فعالیت‌های شرکت طراحی و اجرای سیستم اعلام حریق و سیستم F&G واحدهای صنعتی، پالایشگاه‌ها، جایگاهه‌ای CNG کارخانجات و … بر اساس استانداردهای بین‌المللی توسط کارشناسان مجرب می‌باشد.

شرکت آریا کنترل پیشرو نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت FAIRFORD انگلستان برای سافت استارترهای LV و نیز سافت استارترهای MV از برندهای SOFTSTARTUK انگلستان و MOCOTECH آلمان بوده و با کمک متخصصین این شرکت‌ها اقدام به طراحی و اجرای تابلوهای توزیع MV و LV می‌نماید.

تیم اجرایی شرکت آریا کنترل پیشرو بعد از تعریف پروژه و تهیه نقشه‌های اجرایی و تهیه تجهیزات مورد نیاز، اقدام به جانمایی و نصب ادوات ابزار دقیق و تجهیزات مربوطه می‌نماید.

هدف اصلی و عمده نصب بانک خازنی جبران انرژی راکتیو مصرفی بار الکتریکی است. به دلیل تغییرات میزان انرژی مصرفی در طول زمان لازم است تا میزان راکتیو تزریق شده به وسیله خازن به مدار نیز تغییر کند. در غیر این صورت دو حالت پیش می‌آید.

شرکت آریا کنترل پیشرو خدمات فنی و مهندسی خود را در حوزه جایگاه‌های گاز طبیعی (CNG) نیز توسعه داده و فعالیت‌های گوناگونی را در حوزه تخصصی خود انجام می‌دهد.