خدمات مهندسی

خدمات مهندسی شرکت آریا کنترل پیشرو عمدتاً در زمینه‌های زیر می‌باشد. برای مطالعه توضیحات بیشتر بر روی عناوین کلیک کنید. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

006
001

خدمات این بخش

پس از مطالعه کامل اسناد و مدارک پروژه، بازدید از پروژه و برگزاری جلسات متعدد با کارفرمایان محترم به منظور درک صحیح پروسه، کارشناسان شرکت آریا کنترل پیشرو با تکیه بر سال‌ها تجربه و دانش فنی بروز در زمینه اتوماسیون صنعتی اقدام به ارائه راهکارهای فنی و مهندسی می‌نمایند.

تیم مهندسی ابزاردقیق شرکت آریا کنترل پیشرو پس از بررسی دقیق اطلاعات پروسسی، P&ID و سایر مدارک اولیه پروژه و با برقراری ارتباط مداوم و موثر با سازندگان معتبر تجهیزات ابزاردقیق اروپایی و آسیایی، اقدام به ارائه خدمات مشاوره‌ای و تهیه مدارک فنی می‌نماید.

در صورتیکه حوادث ناشی از حریق به سرعت اعلام و کنترل نگردند میتوانند همراه با تلفات و آسیبهای جبران ناپذیری باشند. بدین منظور کارشناسان و متخصصین شرکت آریا کنترل پیشرو با توجه به شرایط محیطی و در خواست کارفرمایان اقدام به مشاوره و طراحی سیستم‌های اعلام حریق و تولید مدارک مهندسی و خرید بر اساس استانداردهای موجود و به تناسب نیاز و صرفه اقتصادی می‌نمایند.