024

خدمات آریا کنترل پیشرو

شرکت آریا کنترل پیشرو برای ارائه خدمات خود شیوه‌ی نوینی را در دستور کار قرار داده است که نتیجه آن استفاده به بهترین شکل از توان انسانی و امکاناتی موجود شرکت است. این خدمات گاهی در قالب مشاوره هستند، گاه در قالب اجرا و گاهی هم به شکل مدیریت نمود پیدا می‌کند که موفقیت‌های گذشته آریا کنترل پیشرو گویای همه چیز است.
آنچه موجب شکوهمندی بیشتر خدمت رسانی مجموعه آریا کنترل پیشرو است، استفاده از جوانانی با دانش سطح بالا در کنار کارشناسانی با تجربه و کار آزموده است که نهایتا موجب تجلی دانش آریا کنترل پیشرو در راهبردهای داخلی است.

خدمات-مانیتورینگ-صنعتی1

خدمات صنعتی و مانیتورینگ

شرکت آریا کنترل پیشرو در ارائه خدمات صنعتی و مانیتورینگ با استفاده از تجربه شرکای تجاری داخلی و خارجی مناسب‌ترین خدمات اجرایی خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد؛ با توجه به امکانات کارگاه پیشرفته و مجهز آریا کنترل پیشرو، ارائه خدماتی از این قبیل با کیفیت و دقت زیاد انجام می‌پذیرد. این خدمات در زمینه‌های طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق و راه اندازی سیستم‌های مانیتورینگ و اجرای انواع سیستم‌های کنترلی و حفاظتی ارائه می‌گردد.
لازم به ذکر است که این خدمات پیش از تحویل توسط کارشناسان به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و آموزش‌های لازم نیز در مورد این خدمات به مشتری داده می‌شود.

تامین-تجهیزات-آریا-کنترل

خدمات تأمین تجهیزات صنعتی

شرکت آریا کنترل پیشرو در عرصه تأمین تجهیزات صنعتی با بهره گیری از همکاری شرکت‌های خارجی و همچنین توان بالای اقتصادی، تقریباً قابلیت تأمین هر کالایی را در زمینه‌های کاری خود دارد. این خدمات پس از سنجش نیاز مشتری و مشاوره دادن به ایشان توسط شرکت انجام می‌شود و تلاش بر آن است تا در کمترین زمان ممکن تجهیزات مورد نیاز در اختیار مشتریان قرار گیرد.

بخش قابل اهمیت در اینجا ارائه مشاوره به مشتریان است، بطوریکه با بررسی‌های دقیق میزان نیاز مشتری مشخص می‌شود و پس از آن مشاوره در مورد تناسب تجهیزات مورد نیاز با حجم پروژه به مشتریان ارائه می‌شود.

خدمات-مهندسی-آریا-کنترل

خدمات مهندسی

خدمات مهندسی؛ زمینه‌ای که عمده‌ترین خدمات شرکت آریا کنترل پیشرو را در برمی‌گیرد و نکته قابل اتکا در آن استفاده از دانش آموختگان داخلی با تجارب بین المللی شرکت‌هایی است که با ما همکاری دارند بطوریکه پاسخگوی انواع نیازهای داخلی است. در این زمینه آریا کنترل پیشرو خدمات با طیف وسیعی را ارائه می‌کندکه نیاز سنجی یکی از آن‌هاست.

پس از معین شدن نیاز نوبت به کارشناسان کار آزموده شرکت می‌رسد که فعالیت مهندسان را به دقت زیر نظر می‌گیرند و چگونگی حرکت در این راه را تعیین می‌کنند.

خدمات-آموزشی-آریا-کنترل

خدمات آموزشی

این دسته از خدمات شامل آموزش‌هایی است که برخی از مشتریان درخواست داده‌اند که این مورد توسط کارشناسان شرکت آریا کنترل پیشرو به بهترین شکل ابتدا بررسی و سپس رفع می‌شود و مورد دوم انتشار مربوط به انواع مقالات تحقیقی می‌باشد.

مقالات و کارهای تحقیقی کارشناسان گاها در مجلات علمی معتبر جهانی به چاپ می‌رسند و یا بعضا ترجمه برخی مقالات بین المللی هستند که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.